Hakkımızda

 Toplumun temelini oluşturan aile kavramının kutsallığı için ölümsüz anlar ve anılar yaşatmak için sizi bekliyoruz. Bir hayaliniz mi var? Doğru yerdesiniz.

İnsanlık ruh eşini bulmak için bin yıllardır arayışta. Siz binlerce yıllık yolculukta başardım ve eşimi buldum diyorsanız, gelin size rehberlik edelim

   Huzur,  zarafet, letafet ve sevgi ile bir yola başlamak için doğru bir adres arıyorsanız; nezih temiz bir mekan, zarafet dolu servis, huzur verici (canlı) müzik ve hayallerinize eşlik edecek bir ekip ile yolculuğunuzun ilk adımında size refakat etmek istiyoruz.

   Ömrünüzün geri kalanını onunla geçirmeye karar verdiniz ve sürpriz bir evlenme teklifi yapmayı mı planlıyorsunuz? Bu teklifi ikiniz için özel olarak hazırlanmış, sizin dokunuşlarınızla şekillenmiş bir salonda, sadece sizin için hizmet eden görevlilerle, arzu ettiğiniz tarzda yiyecek ve içeceklerle donatılmış, tüm zamanların en romantik şarkılarını dinlerken, dizinizin üstüne çöküp ve sevdiğinizin gözlerine bakarak ömrünüzün; bundan sonrası için ilk sorusunu sormaya, ne dersiniz?

   Kadınlar "Benimle evlenir misin?" sorusunu gül yaprakları ve mumlarla süslenmiş romantik bir atmosferde duymaktan hoşlanırlar. Ankara’nın merkezinde ya da istediğiniz her yerde evinizin sıcaklığını yaşayabileceğiniz, sonsuzluğa attığınız ilk adımda BAŞBAŞA unutulmaz saatler geçirmenizi sağlıyoruz.  

Sürpriz ve romantik bir evlilik teklifi için, mum ışığı, gül yaprakları, yanı başında kemancı, karşında başının tacı… Sonrası mı? En lezzetli yemekler, tatlı sohbetten sonra, 40 yıl hatırı olduğu dilden dile dolaşan, konuşan kahvemizle bir geceyi tamamlamak ne güzel olur değil mi?

   Ömrünüzün en anlamlı “EVET” cevabından sonra birleşen eller, sizin için çalan romantik şarkılar eşliğinde saatler süren huzur ve saadet. Yaşandığı kadar dostlarınızla paylaşılması da heyecan yaratan romantik anlarınız, gözyaşları içinde aldığınız “EVET cevabı ile birlikte yaşanan tüm güzellikleri sizin için kaydediyoruz. Dostlarınız da mutluluğunuza ortak olsun diye…


WhatsApp
Hemen Ara