Sürpriz !

Sürpriz ,  insanlar için her zaman heyecanlandıran ve sürpriz yapanla aradaki ilişkiyi kuvvetlendiren bir girişimdir.


Gündelik hayatımızda Sürpriz ler pek görülmez. Çünkü Sürpriz i özel ve önemli klan, sürpriz i yapan kişidir.

Son yılların en güzel sürprizleri Evlilik Teklifi organizasyonlarıdır. Ve tabi Bebek Müjdesi verilen organizasyonlar.  BKNZ Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır ve Bebek Müjdesi Vermek .

Bir kişi neden sürpriz yapma ihtiyacı duyar?

Sürpriz yapmak sürprizi yaptığımız kişiye olan sevgimizi göstermenin dolaylı yollarından biridir. Her zaman ‘seni seviyorum’ demek kolay olmayabilir. Yada bunu sık söylüyorsak vurgusu biraz eksilmiş olabilir. İlişkilere canlılık ve yeni bir boyut kazandırmak için sürprizler sıkça başvurulan kurtarıcılardır. İlişkilerden kasıt Sevgililik ve Evliklik değil sadece. Arkadaşlık, öğretmen öğrenci ilişkisi, dostluk, aile ilişkileri, iş ilişkileri vs. Sürpriz tüm bu guruptaki sevdiklerimize yapabiliriz.

Düşünelim; sevmediğimiz birine hiç sürpriz yaptık mı veyahut bunu düşündük mü?

Ne yaptık ne de yapmayı düşündük. Bu yüzden sürprizlerimiz sevgi içeren gizli mesajlardır. Fazlaca özen, dikkat ve sürprizi yapacağımız kişi ile ilgili bilgi gerektirir. Neyi sevdiğini bilmek yada o an neye ihtiyaç ve vaya özlem duyduğunu bilmek o kişiye yapılacak olan sürprizin etkisini çok güçlendirecektir. Çoğunlukla sürprizler gündelik hayat akışının dışında hareketler oldukları için de bir ömür unutulmazlar. Bu yönü ile yapacağınız sürpriz ne kadar yaratıcı ve etkileyici ise o kadar uzun süre hafızalarda yer edecektir.

Zaman zaman hayatın kendi doğallığında gelişen bazı sürprizler de yaşamak mümkün. Hiç olmayacağını düşündüğünüz bir takım şeylerin gerçekleşmesi gibi. Bunlarda tabi hayat içinde varlar. Ama pek çoğumuzun hiç yaşamadığı bir şey. Bu yüzden sevdiklerimize kendilerini değerli ve iyi hissettirecek sürpriz anlarını yaratmak bizlerin de mutluluğuna katkı sunacağı için becerebildiğimiz kadar çok kişiye sürpriz yapmalıyız. hele hele özel zamanların gücünü artırmak için profesyonellerin yardımını almalıyız.

Terfi Haberi Verme Yemekleri Doğum Günü Patileri Evlilik Teklifleri ve Bebek Müjdesi Haber Verme anları hayatlarımızın özel anlarıdır. Bu anlardaki sevgi ve yoğunluğu perçinlemek kendinize de yapacağınız büyük bir iyiliktir.

21 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
evlenmeteklifiankara.com